2 Nolu Bostancı Mahallesi, Kayabaşı Sk. No:1 D.No:27, 61080 Trabzon Merkez/Trabzon

Hakkımızda

Hakkımızda

2016 yılında faaliyete başlayan yurdumuz; başarının çalışma şartlarıyladoğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde, tecrübeli yönetimi, güler yüzlü personeliyle kendini tercih edenlere en iyi hizmeti vererek öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamayı amaçlamaktadır.

Lüks Apartımız  merkezi ısıtma sistemi, asansör,klima, wireless (kablosuz)internet bağlantısı ile birlikte her odada buzdolabı , çamaşır makinesi imkanları ile öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.Yurdumuz, güvenlik açısından son derece güvenli olup, 24 saat güvenlik elemanı bulunmaktadır.

Bora-Han Apart

Tonyalı İnşaat Taahhüt Şirketi Kuruluşudur.

Neden Biz ?

Kız Öğrenci Yurdumuz hiç bir şekilde vakıf, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaate bağlı değildir.
Yurdumuz 12 ay hizmet vermekte ve çalışan, master veya staj yapan öğrencilere de yurdumuzda konaklama imkanı sunulmaktadır. Binamız deprem yönetmeliğine uygun olarak inşaa edilmiş olup KTÜ’den alınmış Deprem Raporuna da sahiptir. Atatürk ilke ve devrimlerinden hiçbir zaman ödün vermeyen, çağdaş yönetim anlayışıyla yola çıkan, Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde hizmet veren yurdumuzun birinci ilkesi; öğrencilerimize güvenli, konforlu ve aile sıcaklığında konaklama imkanı sunmaktadır.

Yaz / Write
1
Canlı Destek - Live Support
Merhaba! Borahan Apart'a hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz? / Hello there! Welcome to Borahan Apart. How can we help you?